Ashampoo Backup Pro 10.00

yLn6wYEfB1auGeDVZINGnJ3BvXzqvQi3

 

İyi bir yedekleme programı veri güvenliğinden emin olmalıdır! Donanım sorunları, bozuk güncellemeler veya virüs saldırıları – Bir felaketle karşılaştığınızda buna hazır olacaksınız. Ashampoo® Backup Pro 10 verilerinizi istediğiniz yere depolamanızı sağlıyor. Sadece dosyalar veya tüm disk bölümleri (ör: Sistem sürücünüz) istediğinizi seçin. Ashampoo® Backup Pro 10 basit kullanım ve maksimum esnekliği garanti ediyor!

İstediğiniz yerde saklayın

Ashampoo® Backup Pro 10 sabit diskler, SSD’ler, flash bellekler veya ağ sürücüleri gibi yaygın tüm depolama türlerini destekliyor. Yenilikçi Sonsuz Artımlı Yedekleme teknolojisi sayesinde, yedeklemeler diğer yedekleme çözümleriyle oluşturulanlardan %50 daha az alan gerektiriyor!

Her şey çevrimiçi: Bulut yedeklemeleri

Dropbox veya Google Drive gibi hizmetler yoluyla yedeklemelerinizi çevrimiçi ortamda depolamak sizi yerel depolama aygıtlarına daha az bağımlı hale getiriyor. Ashampoo® Backup Pro 10 kapsamlı bulut desteği ile geliyor. Bu, sıradan dosyaların sıradan yedeklemesinin yanı sıra tüm diskleri de yedeklemeyi içeriyor! Dropbox, Google Drive ve OneDrive gibi büyük oyuncular desteklenmektedir.

Her zaman güncel ve güvende olun

Son teknoloji sadece değiştirilen verilerin birbirini izleyen her bir yedekleme ile kaydedilmesini sağlar. Bu çift dosyaların oluşturulmasının önüne geçer ve daha küçük alan gereksinimleri anlamına gelir. Karmaşık şifreleme algoritmaları verilerinizi meraklı gözlere karşı koruyacaktır.

Otomatik güvenlik ve performans

Bir kez ayarlandığında, yedekler arka planda tamamen otomatik bir şekilde oluşturulacaktır. Bir yedekleme işlemini duraklatabilir ve hatta sistem yeniden başladığında bile devam ettirebilirsiniz. Verileriniz kaydedilirken bilgisayarınızın performansında herhangi bir farklılık yaşamayacaksınız: Başka bir program bilgisayarınızın tam gücüne ihtiyaç duyduğunda, yedekleme işlemi otomatik olarak durdurulur!

Turbobit:

http://turbobit.net/3lot7d3o4rv2.html

Mail.Ru:

https://cloud.mail.ru/public/M1oV/MNtJBr4N5